DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA 2018

„Wodę pijesz, lepiej żyjesz”- tak brzmiało tegoroczne hasło przewodnie zabawy andrzejkowej zorganizowanej w naszej szkole 22 listopada przez Szkolne Koło PCK i Caritas. Nasi wolontariusze jak zwykle stanęli na wysokości zadania włączając się ochoczo w przygotowania do imprezy oraz w pomoc podczas dyskoteki.

Szczególne słowa podziękowania należą się naszym andrzejkowym wróżkom oraz animatorkom zabaw, a także wspaniałym DJ- om i uczniom obsługującym sklepik z klasy 3 gimnazjum oraz 7 i 8 klasy szkoły podstawowej. Bardzo Wam dziękujemy.

Szkolne korytarze przyozdobiły ciekawe prace plastyczne zachęcające do picia wody wykonane przez uczniów klasy 1 szkoły podstawowej w ramach projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”. Zmęczone zabawą dzieci chętnie korzystały także z możliwości napicia się czystej wody ze szkolnego poidełka, które daje uczniom nieograniczony dostęp do źródła czystej pitnej wody.

Podczas dyskoteki uczniowie mogli miło spędzić wspólnie czas tańcząc w rytm najnowszych przebojów muzycznych, biorąc udział w ciekawych zabawach oraz wróżbach andrzejkowych.

Chcielibyśmy Wam wszystkim bardzo podziękować za tak liczny udział w naszej dyskotece i za to, że udowodniliście swoim zachowaniem, iż potraficie się wspaniale i kulturalnie bawić.

Dochód z tej imprezy przeznaczony będzie na działania statutowe Szkolnego Koła PCK oraz Caritas