DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA POD HASŁEM: „NIE PAL!”

Tak brzmiało tegoroczne hasło przewodnie zabawy andrzejkowej zorganizowanej w naszej szkole 27 listopada przez Szkolne Koło PCK i Caritas. Nasi wolontariusze jak zwykle stanęli na wysokości zadania włączając się ochoczo w przygotowania do imprezy oraz w pomoc podczas dyskoteki.

Szczególne słowa podziękowania należą się naszym andrzejkowym wróżkom oraz animatorkom zabaw, a także wspaniałym DJ- om i uczniom obsługującym sklepik oraz monitorującym wejście na dyskotekę z 6 oraz 7 i 8 klasy szkoły podstawowej. Bardzo Wam dziękujemy.

Podczas dyskoteki uczniowie mogli miło spędzić wspólnie czas tańcząc w rytm najnowszych przebojów muzycznych, biorąc udział w ciekawych zabawach oraz wróżbach andrzejkowych. W ramach realizacji progamów antynikotynowych „Nie pal przy mnie proszę” oraz „Znajdź własciwe rozwiązanie” opiekun SK Caritas pani Zofia Cichy przygotowała krzyżówkę na temat zdrowia oraz porozmawiała z dziećmi o tym jakie zachowania pomagają nam je zachować, a jakie nam szkodzą np. różnego rodzaju nałogi m.in. palenie papierosów.

Chcielibyśmy wszystkim bardzo podziękować za tak liczny udział w dyskotece i za to, że uczniowie naszej szkoły jak zwykle udowodnili swoim zachowaniem, iż potrafią się wspaniale i kulturalnie bawić.

Dochód z tej imprezy przeznaczony będzie na działania statutowe Szkolnego Koła PCK oraz Caritas.