DZIEŃ RODZINY 2019

Dzień Rodziny organizowany jest w naszej szkole co roku. Tegoroczne obchody były szczególne, ponieważ połączono je ze szkolnym Dniem Talentów.

Uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście licznie przybyli dnia 08.06.2019r. o godz. 9:00, by nie tylko przyjemnie spędzić czas w miłym towarzystwie, ale podziwiać szczególnie utalentowanych uczniów naszej szkoły.

Uroczystość rozpoczęły występy dzieci przedszkolnych, a po nich wystąpiła młodzież szkolna w następujących kategoriach:

  • Piosenka: Wiktoria Gębiś – kl. Va; Wiktoria Jagoda – kl. VI, uczniowie klasy Vb oraz uczniowie klasy I.

  • Taniec współczesny: uczennice klasy VI – Magdalena Środa, Wiktoria Jagoda, Wiktoria Magda, Martyna Mańka, Martyna Nowotarska, Magdalena Ziajka.

  • Gra na akordeonie – Amelia Mika – kl.VI.

  • Prace plastyczne zaprezentowały uczennice klasy Va: Oliwia Janiga i Aleksandra Waliczek oraz Milena Jedynowicz z klasy Vb.

W trakcie oglądania występów można było podziwiać wiosenną dekorację uświetniającą uroczystość oraz wystawę plakatów antynikotynowych wykonanych przez uczniów poszczególnych klas, dzięki którym na pewno wszyscy uczestnicy imprezy będą dbali o swoje szlachetne zdrowie.

Wyśmienitą ucztę dla ciała, w postaci nie tylko słodkiego poczęstunku, przygotowali rodzice. Gratulując im umiejętności kulinarnych, dziękujemy za to, że zadbali o nasze dobre samopoczucie w trakcie zabawy. Szczególne podziękowania należą się wszystkim krojącym, siekającym i przyprawiającym zawartość dwóch, dużych kotłów, w których piekły się aromatyczne prażone. Ich wyśmienity zapach unoszący się ponad głowami uczestników imprezy zakłócał towarzyskie rozmowy. To świadczy o tym, że zdolne kuchareczki spisały się na medal.

Afrykański upał nie zepsuł fantastycznej zabawy, dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznego Dnia Rodziny.

Serdecznie zapraszamy na kolejny Dzień Rodziny.