DZIEŃ RODZINY 2022

Po okresie pandemii wróciliśmy do zwyczaju  organizacji dorocznego pikniku rodzinnego. Dzień Rodziny odbył się w naszej szkole w sobotę 11 czerwca.

Była to świetna okazja do wspaniałej zabawy i integracji społeczności szkolnej. Uczniowie mieli możliwość prezentacji swoich talentów i pasji. Rada Rodziców przygotowała mnóstwo atrakcji – były zabawy sportowe, dmuchańce, wspólna belgijka, animacje, pokazy strażackie. Można było spróbować swoich sił strzelaniu lub pospacerować z alpakami
z zaprzyjaźnionej stadniny Ikarion. Dużym zainteresowaniem cieszyły się kolorowe warkoczyki i malowanie twarzy w wykonaniu starszych koleżanek.  W przerwie między kolejnymi atrakcjami można było zjeść kiełbaskę z grilla, popcorn lub watę cukrową. Niekwestionowaną atrakcją imprezy była loteria fantowa, w której wygrywał każdy los, a główną nagrodą był voucher na rower o wartości 1000zł.  Podczas takiej zabawy zarówno dzieci jaki i rodzice z pewnością poczuli przedsmak wakacji.

           Serdecznie dziękujemy Sponsorom za wkład finansowy, Radzie Rodziców za organizację spotkania,  wszystkim Rodzicom, którzy oddali fanty na loterię oraz przygotowali ciasta, Strażakom i wszystkim Gościom, za to, że chcieli spędzić z nami sobotnie przedpołudnie.