ELIMINACJE OKRĘGOWE SZKOLNEJ OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Nasi uczniowie w eliminacjach okręgowych Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości.

Już od czwartku 12 kwietnia rozpoczęły się eliminacje okręgowe 4. edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości! SOP to pierwsze w Polsce ogólnopolskie zawody dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz uczniów klas 7 szkoły podstawowej, którzy interesują się tematyką przedsiębiorczości i ekonomii. Zawody są trójstopniowe i składają się z: eliminacji szkolnych, okręgowych i centralnych.
Podczas eliminacji okręgowych zawodnicy prowadzą wirtualne przedsiębiorstwo, zespołowo rywalizując w interaktywnej grze menedżerskiej (online).
Eliminacje prowadzone są za pośrednictwem interaktywnej aplikacji – Gry Menedżerskiej. Eliminacje odbywają się jednocześnie dla wszystkich zgłoszonych Reprezentacji Szkół: zaczynają się 12 kwietnia 2018 r. o godz. 09:00 i kończą 18 kwietnia 2018 r. o godz. 21:00. Reprezentacje Szkół grupowane są w okręgi. Rozgrywki prowadzone są jednocześnie w 10 okręgach. Gra podzielona jest na 7 rund. Każda runda (z wyjątkiem pierwszej, która startuje o godz. 9.00) rozpoczyna się o godzinie 12:00, a kończy o godzinie 21:00 tego samego dnia, zgodnie z czasem wyświetlanym w aplikacji (na podjęcie decyzji w każdej rundzie jest 9 godzin) Kolejna runda rozpoczyna się po ogłoszeniu wyników przez organizatora.


Naszą szkołę w eliminacjach okręgowych reprezentują uczniowie gimnazjum: Patrycja Darecka,

Michał Wilczak i Michał Mańka, którzy rywalizują z drużynami prowadzącymi swoje wirtualne przedsiębiorstwa w 4 okręgu.


Życzymy Wam trafnych decyzji biznesowych i powodzenia!