KAŻDY MA JAKIŚ TALENT, TRZEBA GO TYLKO ODKRYĆ… SZKOLNY PRZEGLĄD TALENTÓW 2021

W tym roku Szkolny Przegląd Talentów odbył się dnia 01 czerwca w Dzień Dziecka. Nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje różnorodne umiejętności.

Młody piłkarz Igor Szalonek z klasy I zademonstrował ciekawe kadry z treningów w klubie sportowym, do którego uczęszcza.

Zuzia Lichota z  klasy 4 w języku angielskim zaprezentowała piękne prace plastyczne,  Aleksandra Leśniak opowiedziała o swoim zamiłowaniu do szycia i szydełkowania, a Lucja Wilczak o miłości do koni i lepieniu ulubionych postaci z plasteliny.

Jan Ławczys z klasy 6 lubi grać w gry komputerowe i rysować postaci z tych gier.

Przepięknymi fotografiami oczarowały widzów Zofia Malik i Zuzanna Kozłowska z klasy 6 oraz Amelia Szumlakowska z klasy 7b.

Swoje zamiłowanie do malowania i poznawania różnych technik plastycznych zademonstrowała Weronika Dubiel z klasy 7b, która wraz koleżankami z klasy Joanną Ławczys, Mileną Jedynowicz i Amelią Szumlakowską wykonała także plakat.

Obejrzeliśmy również  występy 2 utalentowanych wokalistek z klasy 7a – Wiktorii Gębiś i Aleksandry Bebak, a  Amelia Mika z klasy 8 oczarowała nas swoją grą na ukulele i śpiewem.

Miłośniczką sportów walki okazała się Natalia Brzęk z klasy 7a, która zaprezentowała kilka ciekawych technik używanych w  kick-boxingu oraz karate.

 Obchody Dnia Talentów były bardzo udane. Wszystkie występy wzbudziły gorący aplauz oraz dostarczyły wiele radości i uśmiechu. Była to okazja do wspanialej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Występującym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkich zachęcamy do zaprezentowania swych zdolności w przyszłym roku.

NASZE TALENTY, FILM—>https://www.youtube.com/watch?v=q1Hlt1FKRwQ