NOWY SPRZĘT MULTIMEDIALNY W PRZEDSZKOLU

Z radością informujemy, że w ostatnim czasie w naszym przedszkolu został zamontowany nowoczesny sprzęt multimedialny.

Interaktywny Dywan jest urządzeniem projekcyjnym, które może być używane jako pomoc dydaktyczna do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Wyposażony jest w zestaw treści multimedialnych przeznaczonych do pracy z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym.
65 calowy dotykowy ekran multimedialny pozwala na wykorzystywanie nowoczesnych technologii interaktywnych do codziennej pracy. Pomaga rozwijać umiejętności logicznego myślenia, pracy zespołowej i zadaniowego podejścia do stawianych przed dziećmi problemów.

      Wierzymy, że dzięki wykorzystaniu nowych pomocy, nasze dzieci będą znacznie lepiej przygotowane do wyzwań, jakie stawia przed nimi współczesny świat. Trudno bowiem przewidzieć, jakie umiejętności przydadzą się w ich dorosłym życiu, jeśli obecnie jesteśmy świadkami przyspieszonego rozwoju technologicznego.

      Na realizację tego przedsięwzięcia pozyskano 18 tysięcy zł z funduszu sołeckiego, pozostałą część kosztów stanowiły środki Rady Rodziców i budżetowe szkoły.
Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Pani Sołtys- Helenie Szewczyk, Przewodniczącemu Rady Sołeckiej – Panu Markowi Idzikowi, Członkom Rady Sołeckiej w Bobrku oraz Radzie Rodziców przy SZS w Bobrku z przewodniczącą- Panią Agnieszką Waliczek,  za wsparcie projektu.