SZKOLNY DZIEŃ TALENTÓW

W tym roku Szkolny Dzień Talentów odbył się dnia 12 czerwca. Uczniowie ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum mieli okazję zaprezentować swoje różnorodne umiejętności. Wystąpili na tle kolorowej scenografii i galerii prac plastycznych.

Na scenie pojawiły się dzieci z klasy 3 i 4, które wspaniale radziły sobie z jazdą na rolkach. Były popisy wokalistów  i tancerzy. Młody piłkarz ze szkółki piłkarskiej pokazał ciekawe triki z piłką. Duże zainteresowanie wzbudził pokaz iluzji w wykonaniu dziewcząt z klasy 4. W świat literatury przeniosła widzów uczennica klasy 2 gimnazjum, która popisała się piękną interpretacją książki „Igrzyska śmierci”. Na koniec wystąpili gimnazjaliści w ciekawym i pouczającym przedstawieniu ekologicznym.

  Obchody Dnia Talentów były bardzo udane. Wszystkie występy wzbudziły gorący aplauz widowni, dostarczyły wiele radości i uśmiechu. Była to okazja do wspanialej zabawy

i niezapomnianych wrażeń. Występującym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkich zachęcamy do zaprezentowania swych zdolności w przyszłym roku.