ZAKOŃCZENIE ROKU KLASY 8.

Nadszedł dzień, w którym trzeba się pożegnać. Minęło 8 lat, odkąd wstąpiliśmy w mury tej szkoły,  to lata, podczas których stawaliśmy się starsi, dojrzalsi. Dziś przepełnia nas nie tylko radość z otrzymania świadectwa ukończenia szkoły, ale także smutek z powodu rozstania z tym, co stanowiło istotę naszego życia w ciągu ostatnich lat.

Panie Dyrektorze, drodzy Nauczyciele wszyscy Pracownicy szkoły, mamy nadzieję, że zapiszemy się w Państwa pamięci pozytywnie i ciepło. Dziś dziękujemy po raz ostatni za poświęcenie i trud wkładany w nasze wychowanie, za wiarę w nas, nieustannie potrzebujących rad i wskazówek.

Dziękujemy też naszym Rodzicom, którzy przeprowadzili nas przez kolejny etap życia, pomagali pokonać trudności, wspierali, cieszyli się naszymi sukcesami.

W sposób szczególny chcemy podziękować naszej Wychowawczyni. Próbowała nas pani przekonać, że jest taka zdolność, którą mamy wszyscy: zdolność zmieniania się.  I my się zmieniamy, choć może to dopiero początek drogi.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu kończącego naszą przygodę ze Szkołą Podstawową.

film—> https://www.youtube.com/watch?v=TxW5VaLItE8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0YScTvJHGN93EK9TvqYkl1AI_j5U9qm9L931wSpXM0A4aQ90keOcLHuCg

 (Dziękujemy pani Joannie Krzyżak i pani Wioletcie Matysik za przygotowanie tego niecodziennego pożegnania.)